Par mums

Sekojot futbola attīstības tendencēm, treniņu metodoloģijā arvien lielāks uzsvars tiek likts uz futbolista individuālo attīstību, kas ļauj jaunajiem sportistiem konkurēt nākamajos futbola spēles attīstības posmos. Pielietojot unikālas treniņu metodes, ir iespējams veicināt bērna loģiskās domāšanas, intelektuālās attīstības un fiziskās koordinācijas spējas futbola treniņos un sacensībās. Līdz ar to no 2020. gada sezonas, balstoties uz pasaulē zināmām spēlētāju individuālās pilnveidošanas programmām un metodikām, mēs nolēmām piedāvāt jauniem futbolistiem papildus treniņus mazās grupās (4-6 cilvēki), kur uzsvars iks likts tieši uz individuālajām spēlētāju īpašībām.

Mūsu komanda

Bijušie profesionālie futbolisti, treneri ar profesionālo izglītību un augstāko pedagoģisko izglītību sportā.

Oļegs Timofejevs

Tehniskā sagatavotība

Spēlējis Virslīgas komandās – FC Daugava (3. vietas ieguvējs un Latvijas kausa uzvarētājs), FK Ventspils (2 kārtējais Latvijas čempions un Latvijas kausa ieguvējs), Skonto FC (2. vietas ieguvējs) , Riga FC (3. vietas ieguvējs). Latvijas nacionālas izlases sastāvā izcīnīja Baltijas kausu. 2018.gadā pabeidza C tālākizglītības LSPA kursus. Papildus ir apguvis A-UEFA futbola trenera kursus Latvijas Futbola federācijā. Kopš 2017.gada strādā par futbola treneri Rīgas Futbola skolā.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

Jaroslavs Zoricovs

Fiziskā sagatavotība

Spēlējis Latvijas 1.līgas un Virslīgas komandās – FK Jelgava, FS Metta, Rīgas Futbola skola, AFA Olaine un FB Gulbene. Kopš 2010.gada strādā par bērnu futbola treneri.
2013.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē futbola vecākā trenera un vadītāja sporta jomā kvalifikāciju. Papildus ir apguvis B-UEFA futbola trenera kursus Latvijas Futbola federācijā. 2021.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē fiziskās sagatavošanas vecākā trenera kvalifikāciju. Strādā par futbola treneri Rīgas Futbola skolā.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

Aleksandrs Iljins

Funkcionālā/Tehniskā sagatavotība

Ar sportu no bērnības, futbolu saka spēlēt 13 gados. Pirms futbola bija labi rezultāti regbija, joprojām uzskata, ka duālās karjeras iespējas tikai priekšroka! Spēlējis Latvijas 2.līgas komandas – SK Super Nova, United oils un FK Lielupe. Kopš 2014.gada strādā par bērnu futbola treneri. 2016.gadā apguva B-UEFA futbola trenera kursus Latvijas Futbola federācijā. 2020.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē. No 2020.gadā studē LSPA akadēmiska doktora programma – sporta zinātnē.

NODARBĪBU VIETAS

  • Rīgas 9.vidusskolas sporta komplekss

Ņikita Andrianovs

Futbola pamati/Fiziskā sagatavotība

2016.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē futbola vecākā trenera un vadītāja sporta jomā kvalifikāciju. Pieredze darbā ar bērniem kopš 2014. gadā. Ikdienā futbola treneris vecuma grupām no 4 līdz 10 gadiem.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

Romāns Vaiteks

Futbola māņkustības

Nodarbojas ar futbolu no 8 gadu vecumā, profesionāla izglītība futbolā. Studē LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā “Sporta zinātne”.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija

Staņislavs Kolomicevs

Specifisku prasmju apgūšana

2014.gadā pabeidza LSPA un ieguva profesionālo bakalaura grādu studiju virziena ”Izglītība, pedagoģija un sports”. Kvalifikācija: sporta veida vecākais treneris un vadītājs sporta jomā. Pieredze darbā ar bērniem kopš 2012. gadā. Ikdienā futbola treneris vecuma grupām no 13 līdz 18 gadiem. Specializējas aizsargu, pussargu un uzbrucēju specifisko iemaņu uzlabošanā.

NODARBĪBU VIETAS

  • SK Arkādija